WINTER WONDER dekontrakčný masážny a kúpeľný olej

9,95 €
bez DPH

WINTER WONDER Dekontrakčný masážny a kúpeľný olej pre dokonalý relax a vláčnu pokožku tela.

Telový masážny a kúpeľný olej na každodennú starostlivosť o namáhané a unavené telo, ktoré nutne potrebuje uvoľniť napätie a povzbudiť. 

Výrobok rieši problémy:
- vyživuje a dodáva živiny, ale nepôsobí komedogénne
- zjemňuje a zvláčňuje
- obnovuje rovnováhu a upokojuje
- podporuje posilnenie, regeneráciu a obranyschopnosť pokožky
- aromaterapeuticky pomáha odbúrať svalové a nervové napätie
- osviežuje a navracia vitalitu

 > OSVIEŽUJÚCI MASÁŽNY OLEJ S DEKONTRAKČNÝMI VLASTNOSŤAMI  
 > VŠESTRANNÝ PRODUKT A VYNIKAJÚCI POMOCNÍK   
 > OŠETRUJÚCI OLEJ NA TELO   
 > OBNOVA, REGENERÁCIA A VÝŽIVA   Množstvo
0

Značka Botanica Slavica stelesňuje prémiové riešenia vytvorené na základe tradičných a overených receptov našich predkov v modernom šate. Spracovávaním lokálnych bylinných extraktov vznikajú účelné a účinné kozmetické výrobky, ktoré nielen spĺňajú svoje predpoklady, ale ponúkajú aj riešenie na rôzne problémy.

Dekontrakčný telový masážny a kúpeľný olej WINTER WONDER je stvorený na každodennú starostlivosť o namáhané a unavené telo, ktoré nutne potrebuje uvoľniť napätie a povzbudiť. 

Návod na použitie: Primerané množstvo výrobku naneste na pokožku a nechajte vstrebať alebo pridaním primeraného množstva produktu do kúpeľa pripravte relaxačný kúpeľ.
Určené na každodenné použitie. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +25°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu.

Zloženie: Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Olea Europaea Fruit Oil*, Vitis Vinifera Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Sesamum Indicum Seed Oil*, Cannabis Sativa Seed Oil, Mentha Spicata Herb Extract, Mentha Piperita Herb Extract, Thymus Serpyllum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Rosemarinus Officinalis Leaf Extract, Menthol, Tocopherol, Linalool***, Geraniol***, Limonene***, Citronellol***, Eugenol***, Citral***

***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch

Objem: 100ml

8586023261229

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

WINTER WONDER dekontrakčný...

9,95 €