9 DIVOV BYLÍN

Línia 9 divov bylín sa zakladá na vzácnych extraktoch v kombinácii deviatich synergicky mocných, navzájom doplňujúcich a podporujúcich bylín ako je žihľava dvojdomá, mäta kučeravá, praslička roľná, materina dúška, šalvia lekárska, rozmarín lekársky, ostropestrec mariánsky a dub letný. Vďaka týmto bylinkám sa ľahšie riešia problémy s nadmernou tvorbou kožného mazu, nepríjemnými kožnými zápalmi či akné, tvorbou mastných lupín a ďalšími nepríjemnými kožnými prejavmi.

9 DIVOV KVETOV

Línia 9 divov kvetov sa zakladá na vzácnych extraktoch v kombinácii deviatich synergicky mocných, navzájom doplňujúcich a podporujúcich kvetov ako je lipa malolistá, rumanček kamilkový, nechtík lekársky, púpava lekárska, fialka voňavá, sedmokráska obyčajná, echinacea purpurová, borák lekársky a levanduľa lekárska. Vďaka týmto kvetinám sa ľahšie riešia problémy s precitlivenosťou, nepríjemnými kožnými zápalmi, začervenaním, svrbením až pálením kože, tvorbou suchých lupín, šupinatosťou a ďalšími nepríjemnými kožnými prejavmi.

9 DIVOV PLODOV

Línia 9 divov plodov sa zakladá na vzácnych extraktoch v kombinácii deviatich synergicky mocných, navzájom doplňujúcich a podporujúcich plodov ako je ruža šípová, borievka obyčajná, rakytník rešetliakový, baza čierna, vinič hroznorodý, pagaštan konský, čučoriedka obyčajná, jabloň nízka. Vďaka týmto plodom sa ľahšie riešia problémy s extrémne suchou, dehydratovanou, šupinatou až popraskanou kožou kvôli chýbajúcim lipidom a živinám, prejavy psoriázy, atopického a iných ekzémov, tvorbou suchých lupín a ďalšie nepríjemné kožné prejavy.

BOTANICA BABY

Línia Botanica Slavica Baby predstavuje unikátnu kolekciu prírodných kozmetických produktov vytvorených pre potreby krehkej a citlivej detskej pokožky a namáhanej pokožky mamičiek v období tehotenstva a tiež po pôrode. Starostlivo formulované receptúry vytvorené s ohľadom na špecifiká jemnej detskej pokožky sú skvelou voľbou pre kozmetickú starostlivosť detičiek už od prvých dní, pričom produkty pre potreby mamičiek v tomto krásnom období prinesú úľavu od podráždenia a pnutia citlivých oblastí pokožky a tým spríjemnia jedny z najkrajších chvíľ života mamičky a jej dieťatka.

BOTANICA SLAVICA PREMIUM

Prémiová línia s dôrazom na funkčnosť a účinnosť s overeným organickým základom obohateným o cenné inovatívne aktívne látky, ktoré produktom dodávajú punc jedinečnosti a predurčujú ich pre vytvorenie vlastných a dokonale personalizovaných, luxusných kozmetických rituálov v pohodlí domova. Vďaka unikátnym ingredienciám, vrátane exotickejších surovín sa prémiová aktívna línia bohatá na funkčné látky, vitamíny, minerály a stopové prvky postará o každý typ pleti, pomôže jej zbaviť sa prípadných problémov a obnoviť jej zdravie, krásu a nezameniteľný charakter.

ORGANICKÉ OLEJE

Vyberané kozmetické špecialitky v podobe organických panenských olejov a macerátov predstavujú všestranných pomocníkov pre starostlivosť o všetky typy pleti, vlasov a i pokožky celého tela. Hrdo sa postarajú o zdravie, krásu a lesk vlasov, ktoré ošetria od korienkov až ku končekom. Vyživia, omladia a rozjasnia pleť, pomôžu eliminovať drobné vrásky a nepríjemné prejavy ako sú ekzém či tvorbu šupiniek a skvele poslúžia i ako jemné, účinné a krásne vyživujúce telové oleje stvorené na rozmaznávanie, napríklad aj vo forme masáže či prísady do kúpeľa.