Skvalán PREMIUM

14,90 €
bez DPH

•    vhodný na všetky typy pleti vrátane citlivej, najmä však na suchú, dehydratovanú a pleť vystavenú nepriaznivým vonkajším vplyvom
•    starostlivo skrášľuje očné okolie
•    zjemňuje, zmäkčuje, obnovuje ochrannú lipidovú vrstvu a zlepšuje celkový vzhľad
•    chráni pred dráždivými, alergizujúcimi látkami a dehydratáciou
•    pomáha v boji proti vráskam
•    pôsobí antioxidačne a bojuje proti voľným radikálom

LeapingBunny_monoblack_RGB.png

   100% PRÍRODNÝ PRODUKT / VEGAN / CRUELTY FREE / LACTOSE FREE / GLUTEN FREE

Množstvo
12

Olivový skvalén Botanica Slavica predstavuje unikátny skrášľujúci suchý olej získavaný z olív. Táto látka sa prirodzene nachádza v pokožke a pleti a tvorí dôležitú súčasť hydrofilného filmu. Silne stimuluje prirodzené regeneračné schopnosti pleti, vyživuje a hydratuje kožné tkanivá. Obmedzuje sklon k vysušovaniu, redukuje a predchádza tvorbe vrások, eliminuje tvorbu suchých šupín. Ľahko preniká do vrstiev kože, dodáva jej pružnosť a elasticitu, zvyšuje jej priepustnosť vlahy a uľahčuje transport aktívnych zložiek. Vlasy zjemňuje, dodáva im pružnosť a pevnosť, kým pokožku hlavy hydratuje.

Vlastnosti: 100% organický, pochádza z ekologického trvalo udržateľného hospodárstva, bez GMO, vegánsky bezlepkový, bezlaktózový

Aplikácia: vhodný na pleť, telo aj vlasy
pleť: Primerané množstvo naneste na vyčistenú a vlhkú pleť a nechajte vstrebať. Použite samostatne alebo po nanesení denného/nočného krému.
telo: Primerané množstvo naneste na pokožku tela, najlepšie po sprche/kúpeli a nechajte vstrebať.
vlasy: Primerané množstvo naneste na prsty rúk a vmasírujte do pokožky hlavy alebo vlhkých vlasov.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Olive Squalane

Obsah: 60ml

8586017852198

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

Skvalán PREMIUM

14,90 €