MOTIVÁCIA - roll-on aroma zmes

9,95 €
bez DPH

  100% organická zmes ekocertifikovaných esenciálnych olejov vytvorená s dôrazom na cielené aromaterapeutické účinky  

 - MOTIVÁCIA -

Pristihnete sa občas, že ste myšlienkami ďaleko vzdialení od reality? Snívate o pokojnejšom dni, lepšom sústredení alebo bojujete priam s vyhorením? Nie ste v tom sami! Každý z nás čas od času uteká od reality všedných dní a hľadá tú správnu motiváciu. Práve preto sme vytvorili rovnomennú aromaterapeutickú zmes pre malých aj veľkých, ktorá vďaka čistej sile prírody dodá sebadôveru, zvýši koncentráciu, pozdvihne myseľ, rozšíri obzory... Poskytne nový pohľad na vec a nakazí optimizmom dokonca aj najväčšieho skeptika.

Aká je: Jemne citrusová s bylinkovými črtami a zároveň chladivo mentolová. Vôňa ako stvorená na oživenie duše a ozvláštnenie všedných i nevšedných dní okorenená štipkou horúcej vanilky nasmeruje myseľ tým správnym smerom.


Množstvo
12

100% organická aromaterapeutická zmes pre pozdvihnutie mysle a znovuobjavenie stratenej motivácie ukrýva aktívne esencie:
-    tangerínka – navodzuje pocity šťastia, prináša optimistický nadhľad
-    mäta kučeravá – zmierňuje stres a nervové napätie
-    bazalka – tonizuje nervovú sústavu a stimuluje
-    materina dúška – čistí a posilňuje myseľ
-    medovka – odstraňuje nervozitu, upokojuje
-    rozmarín – navodzuje dobrú náladu a zaháňa únavu a depresiu
-    vanilka – harmonizuje emočné prežívanie, sceľuje kompozíciu

Aromaterapia nie je len terapia či liečba vôňou, ako sa mnohí domnievajú. Sila aromaterapie spočíva vo využívaní esenciálnych olejov, teda čistých darov prírody v koncentrovanej forme. Už pred viac než 6000 rokmi ľudia verili, že určité vône extrahované z dostupných prírodných zdrojov dokážu otvoriť nové brány vedomia a aktivovať úrovne myslenia, o ktorých bežne netušíme. Z tohto dôvodu sa aromaterapia dodnes využíva pri prekonávaní psychických prekážok a problémov zakorenených v podvedomí a odblokovaní cyklických reťazcov prežívania.

Aromaterapia v modernom ponímaní je osožná i vo všedný deň, kedy nám pomáha prekonávať strasti a užívať si radosti a krásy obyčajného života :)

Ako na to? Aromaterapeutické účinky esenciálnych olejov sa rozvíjajú ako pri vdychovaní komplexnej vône aromaterapeutickej zmesi, tak i pri aplikácii tejto zmesi na kožu. Z tohto dôvodu je balenie opatrené roll-on aplikátorom, ktorým jednoducho môžete prejsť po pokožke, napríklad na zápästí, za ušným lalokom či na inom pulznom mieste, aby ste tak znásobili aromaterapeutickú moc vybraných darov prírody.
Praktické roll-on balenie robí z výrobku dokonalého spoločníka na cestách či pri vonkajších aktivitách, majte ho preto stále po ruke v kabelke, batohu či aute pre ľahký prístup. Výrobok aplikujte pri štúdiu, práci, či v období pocitu nízkej hladiny energie, napríklad po obede alebo neskoro popoludní, aby ste podporili sústredenie a bdelosť.

Obsah: 10ml

Zloženie/INCI: Vitis Vinifera Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Citrus Tangerina Peel Oil*, Mentha Spicata Crispa Herb Oil*, Ocimum Basilicum Oil*, Thymus Serpyllum Herb Oil*, Melissa Officinalis Leaf Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Citral***, Citronellol***, Limonene***, Linalool*, Eugenol***, Geraniol***
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch

Pôvod: obsahuje výhradne čisté, 100% organické esenciálne oleje dilutované v nosnom oleji opatrené certifikátom o ekologickom pôvode

Upozornenie: Len pre vonkajšie a lokálne použitie. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Uchovávajte mimo dosahu detí.  Ak ste tehotná alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí a vnútornému priestoru uší. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Možná citlivosť pokožky. Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

MOTIVÁCIA - roll-on aroma zmes

9,95 €