IMUNITA - roll-on aroma zmes

9,95 €
bez DPH

  100% organická zmes ekocertifikovaných esenciálnych olejov vytvorená s dôrazom na cielené aromaterapeutické účinky  

 - IMUNITA -

Mávate pocit, že nie ste úplne fit? Trápia vás časté choroby, nádchy či zápaly, cítite sa slabí a stačí malá nepozornosť a hneď ste znova chorí? Aj v prípade, že pociťujete vyčerpanie či dokonca chronickú únavu, na vine môže byť práve oslabený imunitný systém. Na prečistenie a naštartovanie obranného mechanizmu tela malých aj veľkých skvele poslúži aromaterapeutická zmes vytvorená s cieľom podporiť celkovú obranyschopnosť organizmu. Výnimočná zmes čistých darov prírody posilní imunitu, povzbudí myseľ a navodí pocit načerpania stratenej energie.

Aká je: Výrazná, korenisto zemitá a pritom jemne svieža s nádychom rozkvitnutej lúky. Povzbudivá kompozícia prečistí a nabudí organizmus, pomôže eliminovať chronické prejavy imunitnej nedostatočnosti.


Množstvo
2

100% organická aromaterapeutická zmes na podporu imunitného systému a ďalších obranných mechanizmov ľudského tela ukrýva aktívne látky:
-    cédrové drevo – zvyšuje celkovú energiu, podporuje funkcie vnútorných orgánov
-    litsea cubeba – pôsobí antidepresívne a chráni pred infekciami
-    ruža šípová – odstraňuje napätie a stres, pôsobí ako antioxidant
-    borievka obyčajná – čistí krv, podporuje potenie a tlmí bolesti
-    kadidlo – harmonizuje, podporuje trávenie a činnosť hormonálnej sústavy

Aromaterapia nie je len terapia či liečba vôňou, ako sa mnohí domnievajú. Sila aromaterapie spočíva vo využívaní esenciálnych olejov, teda čistých darov prírody v koncentrovanej forme. Už pred viac než 6000 rokmi ľudia verili, že určité vône extrahované z dostupných prírodných zdrojov dokážu otvoriť nové brány vedomia a aktivovať úrovne myslenia, o ktorých bežne netušíme. Z tohto dôvodu sa aromaterapia dodnes využíva pri prekonávaní psychických prekážok a problémov zakorenených v podvedomí a odblokovaní cyklických reťazcov prežívania.

Aromaterapia v modernom ponímaní je osožná i vo všedný deň, kedy nám pomáha prekonávať strasti a užívať si radosti a krásy obyčajného života :)

Ako na to? Aromaterapeutické účinky esenciálnych olejov sa rozvíjajú ako pri vdychovaní komplexnej vône aromaterapeutickej zmesi, tak i pri aplikácii tejto zmesi na kožu. Z tohto dôvodu je balenie opatrené roll-on aplikátorom, ktorým jednoducho môžete prejsť po pokožke, napríklad na zápästí, za ušným lalokom, ale najlepšie na kolenách či chodidlách, aby ste tak znásobili aromaterapeutickú moc vybraných darov prírody. Vychutnajte si povzbudenie s povznášajúcou vôňou aplikáciou na zadnú časť krku.
Praktické roll-on balenie robí z výrobku dokonalého spoločníka na cestách či pri vonkajších aktivitách, majte ho preto stále po ruke v kabelke, batohu či aute pre ľahký prístup. Nezabúdajte ani na rodinné výlety, kde udrží každého člena v chode.

Obsah: 10ml

Zloženie/INCI: Vitis Vinifera Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Cedrus Atlantica Bark Oil*, Litsea Cubeba Fruit Oil*, Rosa Canina Flower Oil*, Juniperus Communis Friut Oil*, Boswellia Carterii Oil*, Limonene***, Linalool***, Eugenol***, Citral***, Citronellal***
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch

Pôvod: obsahuje výhradne čisté, 100% organické esenciálne oleje dilutované v nosnom oleji opatrené certifikátom o ekologickom pôvode

Upozornenie: Len pre vonkajšie a lokálne použitie. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Uchovávajte mimo dosahu detí.  Ak ste tehotná alebo ste pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí a vnútornému priestoru uší. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Možná citlivosť pokožky. Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

IMUNITA - roll-on aroma zmes

9,95 €