ROZJASŇUJÚCI ELIXÍR ŠŤASTNEJ PLETI S OLIGO HA A ANTI- BLUE LIGHT OCHRANOU PREMIUM BEAUTY

19,95 €
bez DPH
  • aktívna pleťová kúra s kyselinou hyalurónovou a Anti-Blue light komplexom Botanica Slavica premium
  • na hĺbkovú regeneráciu, stimuláciu a obnovu pleti, na podporu obranyschopnosti
  • výnimočne ľahké a pritom účinne vyživujúce pleťové sérum pre všetky typy pleti
  • jemná textúra neupcháva póry, vďaka minerálnym pigmentom rozžiaruje pokožku
  • s vitamínmi, kyselinou hyalurónovou, kyselinou mliečnou a Anti - Blue light ochranou
Množstvo
14

Rozjasňujúce a “Anti-blue light” ochranné pleťové sérum pre výnimočný pocit pleti predstavuje každodennú aktívnu pleťovú kúru. Ružový hydrolát regeneruje, revitalizuje, bojuje proti známkam starnutia a tvorbe vrások, pôsobí sťahujúco a upravuje elasticitu pleti. Osviežuje, upokojuje začervenanie, zmierňuje alergické reakcie. Aloe vera účinne zvláčňuje a uzamyká
vlahu do buniek. Je bohatým zdrojom vitamínov, enzýmov a kyselín s upokojujúcim, obnovujúcim a sťahujúcim účinkom. Urea sa vyznačuje výraznou schopnosťou zvláčnenia a zvlhčenia, eliminuje prejavy ekzémov a nezdravých prejavov. OLIGO kyselina hyalurónová je ideálnym prírodným zvlhčovačom. Vyznačuje sa vysokou absorpciou cez kožu, hĺbkovou hydratáciou, anti-aging a regeneračným účinkom. Kyselina mliečna šetrne obnovuje povrch pleti bez mechanického podráždenia. Minerálny pigment vďaka svetlo odrážajúcim mikročasticiam rozjasňuje na počkanie. Mandarínkový extrakt obnovuje mikrocirkuláciu pleti a revitalizuje ju.

Vlastnosti: 100% prírodný, bez GMO, bezlepkový, vegánsky, bezlaktózový, cruelty free

Aplikácia: Pred použitím pretrepte. Primerané množstvo výrobku naneste na vyčistenú pleť a nechajte plne vstrebať. Určené na každodenné použitie. Len na vonkajšie použitie. Balenie s dávkovačom slúži na presné dávkovanie.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Rosa Damascena Flower Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Urea, Sodium Hyaluronate, Citrus Nobilis Peel Oil, Buddleia Flower Extract, Ectoin, Mica, Xanthan Gum, Glycerine, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Obsah: 50ml

8586023260482

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

ROZJASŇUJÚCI ELIXÍR...

19,95 €