Vitamín C PREMIUM

8,95 €
bez DPH

•    pôsobí proti starnutiu, stimuluje tvorbu kolagénu
•    zlepšuje pružnosť pleti, zmierňuje príznaky starnutia
•    redukuje a zmierňuje prejavy hyperpigmentácie
•    zjednocuje tón pleti a podporuje proces regenerácie
•    pomáha predchádzať nadmernému vysušovaniu pleti
•    pôsobí antioxidačne, pomáha v boji proti vráskam a bojuje proti voľným radikálom

LeapingBunny_monoblack_RGB.png

   100% PRÍRODNÝ PRODUKT / VEGAN / CRUELTY FREE / LACTOSE FREE / GLUTEN FREE

Množstvo
17

Vitamín C v práškovej forme 100% čistej kyseliny askorbovej predstavuje výnimočnú pomoc v starostlivosti o pleť. Pôsobí výrazne antioxidačne, vďaka čomu predchádza vzniku vrások a napomáha v udržiavaní mladistvého vzhľadu pleti. Nápomocný je tiež pri boji so známkami hyperpigmentácie, ktorej prejavy zmierňuje. Rozžiaruje, rozjasňuje a zjednocuje tón pleti, podporuje obnovu kožných buniek a tým urýchľuje regeneráciu pleti.

Vlastnosti: 100% organický, pochádza z ekologického trvalo udržateľného hospodárstva, bez GMO, vegánsky bezlepkový, bezlaktózový

Aplikácia: Jemným klepavým pohybom zapracujte do vyčistenej, navlhčenej pleti a nechajte chvíľku pôsobiť alebo v dlani rozmiešajte primerané množstvo (cca ¼ kávovej lyžičky) s vodou, naneste na vyčistenú pleť a nechajte chvíľku pôsobiť. Výrobok sa môže ale nemusí opláchnuť vodou. V prípade, že pocítite výraznejšie brnenie, je vhodné výrobok opláchnuť vodou.

Používajte samostatne alebo v kombinácii s pleťovým krémom.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Ascorbic Acid

Obsah: 30ml

8586017859593

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

Vitamín C PREMIUM

8,95 €