Niacinamid - Vitamín B3 PREMIUM

9,95 €
bez DPH

•    vhodný pre všetky typy pleti, ideálny na problematickú
•    zlepšuje stav pleti, zmierňuje príznaky alergií, ekzémov, rosacei, začervenania
•    zmierňuje zápaly a prejavy hyperpigmentácie
•    bojuje proti akné a nedokonalostiam pleti, podporuje regeneračné procesy
•    napomáha zvyšovať elasticitu pleti, predchádza vzniku vrások a zabraňuje strate vlhkosti
•    mierne znižuje nadbytočnú tvorbu kožného mazu, posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti

LeapingBunny_monoblack_RGB.png

   100% PRÍRODNÝ PRODUKT / VEGAN / CRUELTY FREE / LACTOSE FREE / GLUTEN FREE

Množstvo
12

Niacinamid, známy tiež ako vitamín B3, predstavujem aktívnu látku ideálnu pre všetky typy pleti, najmä však problematickú. Používa sa samostatne, alebo v kombinácii s pleťovým krémom či sérom, ktorých efektivitu zvyšuje. Napomáha v boji proti akné a kožným nedokonalostiam pleti, rosacei, začervenanie... Podporuje elasticitu a predchádza tvorbe vrások, zjednocuje tón pleti a posilňuje jej prirodzenú ochrannú bariéru.

Vlastnosti: 100% organický, pochádza z ekologického trvalo udržateľného hospodárstva, bez GMO, vegánsky bezlepkový, bezlaktózový

Aplikácia: Malé množstvo výrobku rozmiešajte v dlani s kvapkou vody a jemným klepavým pohybom aplikujte na vyčistenú pleť. Nechajte plne vstrebať. Následne aplikujte svoj denný alebo nočný krém. Aktívnu látku môžete podľa potreby primiešať do svojho krému a následne naniesť na pleť podľa odporúčaní.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Niacinamide

Obsah: 30ml

8586017859616

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

Niacinamid - Vitamín B3...

9,95 €