Intenzívne rozmarínové vlasové tonikum

9,95 €
bez DPH

- na upokojenie reaktívnej pokožky hlavy a stimuláciu rastu vlasov 

- rozmarín, urea, kyselina hyalurónová, extrakt z morských rias a provitamín B5 

Vlasové tonikum pre účinné upokojenie a intenzívnu rehydratáciu reaktívnej vlasovej pokožky a na obnovu zdravej kondície a lesku vlasov, posilnenie vlasových korienkov, prevenciu proti tvorbe lupín, vypadávaniu a lámavosti vlasov a podporu ich rastu. Komplexné zloženie plné bioaktívnych zložiek na báze rozmarínového hydrolátu a bylinných extraktov obohatené o extrakt z morských rias, kyselinu hyalurónovú, ureu a provitamín B5 a B3. Kombinácia rozmarínového, žihľavového, mätového, šalviového, ostropestrecového a lopúchového extraktu a peruánskej žeruchy a vitamínmi sa postará o trvalý posilňujúci, obnovujúci a regeneračný účinok pre krásne lesklé, vitálne a zdravo vyzerajúce vlasy a pritom ich nezaťaží.

Množstvo
7

Aplikácia: Primerané množstvo výrobku aplikujte ku korienkom vlasov po ich umytí, jemne vmasírujte do vlasovej pokožky a nechajte plne vstrebať. Neoplachujte.  Vlasy upravte bežným spôsobom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte v kombinácii s Intenzívnym rozmarínovým šampónom a Intenzívnym rozmarínovým olejom na vlasy a vlasovú pokožku pravidelne minimálne dvakrát do týždňa po dobu 6 týždňov.

Zloženie: Rosmarinus Officinalis Water, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Mentha Spicata Herb Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract, Thymus Serpyllum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Herb Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Quercus Robur Bark Extract, Urea, Glycerin, Lepidium Meyenii Root Extract, Aqua, Glycerin, Cystoseira Compressa Extract, Zea Mays Starch, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Panthenol, Citric Acid, Glycolic acid, Potassium Sorbate, ***Linalool, ***Geraniol, ***Limonene, ***Citronellol, ***Eugenol, ***Citral

Obsah: 150ml

8586023262677

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

Intenzívne rozmarínové...

9,95 €