Bentonitový íl PREMIUM

6,90 €
bez DPH

•    všestranný kozmetický pomocník v podobe čisto prírodného bentonitového prášku
•    podporuje upokojenie a regeneráciu pokožky
•    zjemňuje, hĺbkovo čistí a detoxikuje, reguluje nadmernú tvorbu kožného mazu
•    poslúži ako pleťová maska, šampón na vlasy či telový zábal
•    vďaka antiseptickým a protiplesňovým účinkom pomáha eliminovať nepríjemné kožné prejavy

LeapingBunny_monoblack_RGB.png

   100% PRÍRODNÝ PRODUKT / VEGAN / CRUELTY FREE / LACTOSE FREE / GLUTEN FREE

Množstvo
2

Všestranného pomocníka v podobe amerického bentonitového ílu oceníte v starostlivosti o pleť, telo i vlasy. Nielenže je tou správnou voľbou v boji proti akné a s nadmerne sa mastiacou pokožkou, výborne poslúži aj ako šampón alebo maska na vlasy, či celotelový zábal. Vďaka antiseptickým a protiplesňovým účinkom pomáha eliminovať tiež prejavy kožných ochorení.

Vlastnosti: 100% organický, pochádza z ekologického trvalo udržateľného hospodárstva, bez GMO, vegánsky, bezlepkový, bezlaktózový

Aplikácia:
Maska alebo zábal: Primerané množstvo ílu nasypte do nádoby. Prilejte tekutú zložku ( napríklad vodu, či hydrolát, mlieko alebo jogurt), aby sa po vymiešaní vytvorila pasta. Masku/zábal naneste na pleť vynechaním oblasti okolo očí a úst. Nechajte pôsobiť, kým zaschne (15-20 minút) a následne opláchnite vlažnou vodou. Odporúčame použiť maximálne trikrát do týždňa.
Čistič: Primerané množstvo ílu nasypte do nádoby. Pridajte tekutú zložku (voda alebo hydrolát), aby sa po vymiešaní vytvorila pasta. Vzniknutú pastu naneste krúživými pohybmi na navlhčenú pleť. Následne opláchnite vlažnou vodou. Určené na každodenné použitie.
Šampón: Primerané množstvo prípravku nasypte do nádoby. Vymiešajte s tekutou zložkou (voda, macerát, hydrolát) a aplikujte na neumyté, mokré vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť, opláchnite vodou a následne upravte bežným spôsobom.
Suchý šampón: Primerané množstvo prípravku nasypte ku korienkom vlasov a vmasírujte do vlasovej pokožky. Po krátkom pôsobení ho dôkladne vymyte z vlasov. resp. V prípade, že nemáte možnosť vlasy vymyť, aplikovaný výrobok dôkladne vyčešte z vlasov. Vlasy následne upravte bežným spôsobom
Kúpeľové aditívum: Do kúpeľa pridajte primerané množstvo prípravku (2-3 polievkové lyžice) a následnej rozmiešajte. Ponorte sa do pripraveného vodného kúpeľa a relaxujte po dobu 15 až 30 minút. Následne opláchnite pokožku tela vodou. Odporúčame použiť raz až dvakrát týždenne.

Zloženie: Bentonit

Obsah: 200ml

8586017856400

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

Bentonitový íl PREMIUM

6,90 €