INTENZÍVNE SUFLÉ NA TVÁR, KRK A DEKOLT S VITAMÍNMI A+E+F PREMIUM BEAUTY

14,95 €
bez DPH
  • ošetrujúce pleťové suflé na tvár, krk a dekolt Botanica Slavica premium
  • na hĺbkové vyživenie, zjemnenie a predchádzanie strate vlahy
  • výborný ľahký pleťový krém na všetky typy pleti
  • výživné zloženie a jemná textúra našľahanej peny
  • s mandľovým a bambuckým maslom a vitamínmi A, E a F
Množstvo
4

Pleť a jemná pokožka krku a dekoltu bez adekvátnej starostlivosti časom stráca elasticitu a živiny. Ošetrujúce suflé na tvár, krk a dekolt zabezpečuje vďaka svojmu jedinečnému zloženiu s vitamínmi optimálnu starostlivosť a prevenciu proti predčasnému starnutiu. Spevňuje, vyživuje a rozjasňuje, podporuje zdravý a mladistvý vzhľad.

Vlastnosti: 100% prírodný, bez GMO, bezlepkový, vegánsky, bezlaktózový, cruelty free

Aplikácia: Aplikujte na vyčistenú pokožku ideálne pred spaním pre predchádzanie starnutia pleti a pokožky krku a v oblasti dekoltu. Skladujte pri teplote do 25°C.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Prunus Amygdalus Butter*, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo)*, Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Retinyl Palmitate (vitamín A), Linoleic Acid (vitamín F), Tocopherol (vitamín E) / *certifikovaná zložka

Obsah: 120ml

8586023260499

Špecifické referencie

Kontaktujte nás

nepovinný údaj

INTENZÍVNE SUFLÉ NA TVÁR,...

14,95 €